Każdy miłośnik zwierząt gromadzi masę zdjęć swojego ukochanego pupila na smartfonie, czy komputerze. Lubimy chwalić się naszymi pociechami i wybierać im co ciekawsze aranżacje i stylizację do mini sesji, profesjonalnych bądź amatroskich. Konkurs TOPmodel to idealna okazja by pokazać światu, jak bardzo Twój zwierzęci przyjaciel jest wyjątkowy!

Koty, psy, gryzonie, ptaki, płazy- wszystkie są piękne na swój sposób <3

Zasady konkursy, czyli szybka instrukcja co trzeba zrobić:

O co chodzi? Konkurs jest skierowany właśnie do WAS! Miłośników zwierząt. Prowadzony wyłącznie za pośrednictwem Facebooka.

Zadanie konkursowe: Opublikuj w komentarzu pod postem konkursowym zdjęcie swojego zwierzaka (właściciele także mogą być na zdjęciach, mile widziane) i uzbieraj jak najwięcej lajków i reakcji.

ZDJĘCIA NIE MOGĄ ZAWIERAĆ LOKOWANIA ŻADNYCH PRODUKTÓW.

Nagroda: Mogą wygrać tylko 3 osoby, które zgarną kalendarz na rok 2021 ze zdjęciem swojego pupila (zdjęcie z komentarza).

O wygranej organizator poinformuje również w komentarzu, oznaczając szczęśliwych zwycięzców w poście konkursowym.

Nagroda zostanie wysłana pod wskazany adres przez uczestnika konkursu, lub będzie można odebrać kalendarz w sklepie stacjonarnym w Łodzi.

Konkurs trwa od 20.12.2020 do 27.12.2020

To tylko skrócona informacja/zajawka- prosimy każdego uczestnika o zapoznanie się ze szczegółowym regulaminem konkursu poniżej:

Kliknij pobierz.

You Might Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *